Obec Biskoupky
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Vyhlášky Formuláře
Doporučujeme: Stěhováni OÚ Historie Krajinné prvky Pojihlaví Rezervace Život V.N. Dílo V.N. Král a vosa
Ostatní: GIS RSS kanál WAP verze e-Rádce REGiONY Srážky Mapa webu Nezval SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Volby
Projekty
Ostatní
obr PLÁNY
Územní plán
Povodňový plán
Kanalizace
Vodovod
Plyn
Pasporty
obr OKOLÍ
Řeka Jihlava
Templštýn
Rezervace
Fotografie
obr V.NEZVAL
Život
Dílo
Ostatní
obr HISTORIE
Historie
Mapy
Kronika
Arch. fota
obr KNIHOVNA
Informace
Nové knihy
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
obr AKCE
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
obr AKTUALITY
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
obr HLÁŠENÍ
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr APLIKACE
e-Rádce Panorama
obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Senorady
Jižní Mor.
Vysočina
Brno
Třebíč
Vysočina
Diecéze

obr TECHNICKÉ

Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb

obr ODKAZY

ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady

Při honičce z fordu létaly nakradené věci a střílelo se
Třebíčsko – Všechny tři pachatele se podařilo zadržet, policisté děkují veřejnosti za informace k hledanému stříbrnému Fordu Focus. To je vzkaz, jenž v pátek 13. prosince ráno zazněl z Krajského policejního ředitelství na Vysočině. Týká se případu ze čtvrtka 12. prosince, kdy policie vyzvala veřejnost, aby pomohla s pátráním po zmíněném vozidle, které mizelo z Třebíčska směrem k Brněnsku poté, co došlo k násilné trestné činnosti. Zpráva a prosba vzbudila velkou pozornost.
Třebíčský deník - Zprávy

Policisté prověřují vraždu v Humpolci. Po pachateli pátrají
Vysočina - Kriminalisté z Vysočiny prověřují od rána závažný násilný trestný čin, který se stal v Humpolci. Z tohoto důvodu je uzavřena ve městě celá ulice Na Kasárnách.
Třebíčský deník - Zprávy

Vánoční trhy s novými stánky na třebíčském náměstí začínají
Třebíč - Na Karlově náměstí v Třebíči začínají vánoční trhy. Letos s novou podobu prodejních stánků. Vánoční trhy potrvají od pátku 13. prosince do neděle 22. prosince Chybět nebude ani kulturní program.
Třebíčský deník - Zprávy

Když jsou učitelé terčem šikany
Znáte to z videí, jež kolují po internetu. Skupina otrlých žáků zesměšňuje učitele, který se snaží nic nevidět. Házejí po něm křídou, houbou, svačinou. Pak na něj plivou, hulákají vulgarismy a kamera mobilu je bránou do světa hrdinů. Ztrapnili kantora, nic se jim nestalo, vyhráli. Video se šíří po škole, po městě, inspiruje nové bojovníky. A příště bude hůř.
Třebíčský deník - Zprávy

Základy slušného stolování: Je mnoho věcí, které z vás udělají hlupáka
Nikdy není na škodu připomenout si zásady správného stolování. Tím nás provede člověk etikety velmi znalý, její profesionální lektor Daniel Šmíd, který pořádá kurzy oblíbené dospělými i dětmi. Slovo má tedy „arbiter elegantiarum“.
Třebíčský deník - Zprávy

Dukovanský zámek představí vánočně vyzdobené komnaty paní hraběnky
Dukovany - O třetí adventní neděli provoní dukovanský zámek chvojí, vanilka i františek. Připraveny jsou prohlídky s vánoční tématikou, rukodělný jarmark a zpívání koled.
Třebíčský deník - Zprávy

Posádku stříbrného Fordu Focus chytili policisté na Žďársku
Třebíčsko – Posádku stříbrného Fordu Focus ujíždící od závažné trestné činnosti na Třebíčsku zadrželi policisté na Žďársku.
Třebíčský deník - Zprávy

Na třebíčské radnici mají galerii starostů a představitelů města
Třebíč - Galerie starostů i předsedů národního výboru od roku 1850 až dodnes je nově k vidění v prvním patře třebíčské radnice na Karlově náměstí.
Třebíčský deník - Zprávy

V Náměšti bude zpomalovací semafor, radar ne. Zatím
Náměšť nad Oslavou – V Náměšti mají přesná čísla, kolik řidičů jezdí po průtahu v místě u Velamosu rychleji, než povoluje zákon. Statistiku ze silnice, po které se pendluje mezi Třebíčí a Brnem, získali díky přesnému měření a počítání, jež provedla najatá firma speciálním radarem.
Třebíčský deník - Zprávy

Počet lidí s AIDS patří na Vysočině k nejnižším v Česku
Dobrá zpráva. Počet nemocných s AIDS se za pět let v Česku zvýšil o třetinu, ale Kraj Vysočina společně s krajem Zlínským a Olomouckým patří k těm, jimž se tento novodobý mor zatím vyhýbá. Alespoň podle statistik Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP).  
Třebíčský deník - Zprávy

Vyrobit stojan na vánoční stromeček není věda. Stačí osm kroků
Nenašli jste při předvánočním úklidu stojan na stromeček? Žádný problém. Můžete si navrhnout vlastní a sami ho i vyrobit. Ukážeme vám, jak na to.
Třebíčský deník - Zprávy

Nenároční mazlíci: Jsou zvířata, která nestresuje, když na ně nemáte tolik času
I když jsme národ pejskařů a kočkomilů, někteří z nás si potrpí na adrenalinovější typy domácích zvířat. Z některých naskakuje husí kůže a mnozí z nich mají dokonce fobii. Teraristika ale v Česku zažívá ohromný boom a přibývá nadšenců, kteří se doma tulí ke studeným mazlíkům.
Třebíčský deník - Zprávy

Policisté hledají svědky dopravní nehody u Ždírce. Nyní pátrají po tmavém BMW
Vysočina /FOTO/ - Kriminalisté se znovu obracejí s žádostí o pomoc na svědky dopravní nehody, která se stala v sobotu 12. října mezi Sobíňovem a Ždírcem nad Doubravou a při níž zemřel šestnáctiletý mladík. Nyní pátrají po tmavém autě pravděpodobně značky BMW.
Třebíčský deník - Zprávy

Na Lavičkách se zatím vede řízení o odstranění stavby
Náměšťsko – Je to staveniště, které od chvíle, kdy si ho všimlo několik náhodných podzimních návštěvníků, vzbudilo velkou pozornost. Řeč je o Lavičkách na břehu Dalešické přehrady, kde noví majitelé jednoho z pozemků začali s rozsáhlými zemními pracemi. Ty jsou zatím brány jako černá stavba. Oficiálně není jasné, co má v místě vzniknout. Úřady v lokalitě žádnou stavbu nepovolily.
Třebíčský deník - Zprávy

Někdo poškrábal čtyři auta v ulici
Třebíč - Čtyři zaparkovaná vozidla ve Viktorinově ulici v Třebíči někdo poškodil. Do boku aut vyryl škrábance. Způsobil tak předběžně vyčíslenou škodu osmdesát tisíc korun.
Třebíčský deník - Zprávy

Mladý rekordman sestavil z Lega hvězdnou loď
Pelhřimov – Šestnáctiletý Radek Popík z Meziny na Bruntálsku se stal rekordmanem. Ze stavebnice Lego totiž sestavil model hvězdné lodi Millenium Falcon z filmové sci-fi ságy Hvězdné války. Na stavbu lodi o délce 163 centimetrů a šířce 118 centimetrů spotřeboval přes 70 tisíc kostiček.
Třebíčský deník - Zprávy

Vysočinou před pár lety otřásla vražda studenta ve žďárské škole
Vysočina – Nejzávažnější případ, kdy rukou nepříčetného vraha zemřel nevinný člověk, se na Vysočině stal v úterý 14. října 2014 ve střední obchodní škole ve Žďáře nad Sázavou. Tehdy šestadvacetiletá Barbora Orlová trpící paranoidní schizofrenií replikou vojenského nože s jednadvaceticentimetrovou čepelí napadla tamní studenty a šestnáctiletý Petr Vejvoda, který přispěchal na pomoc spolužačce, po bodnutí nožem přišel o život.
Třebíčský deník - Zprávy

Nesvlékám roli s kostýmem, říká herečka Zuzana Stivínová
Herečka Zuzana Stivínová se před čtyřmi lety vrátila do Česka zpět z USA, kde žila s manželem a jejich dvěma dětmi. Letos ji ovšem potkal další velký návrat, po devatenácti letech znovu nastoupila do angažmá v Národním divadle. 
Třebíčský deník - Zprávy

Začínalo se v Třebíči. Dnes koledy s Deníkem znějí po celém kraji
Psal se 14. prosinec roku 2011 a na Karlově náměstí v Třebíči se poprvé sešli novináři, zpěváci a místní obyvatelé ke společnému zpívání koled. Akce regionálních Deníků Česko zpívá koledy se na Vysočině tenkrát konala právě na tomto jediném místě. Postupem let se spontánně přidávaly další a další obce a města. Letos se zpívání koled na Vysočině ve středu večer odehraje na pěti desítkách míst.  
Třebíčský deník - Zprávy

Zabezpečit nemocnice proti útoku? Nemožné
Vysočina – Tragické události v ostravské nemocnici vyvolávají otázku, jestli jsou nemocnice na Vysočině proti podobným případům nějak zabezpečené. Je vůbec reálné zaměstnance a pacienty dokonale ochránit?
Třebíčský deník - Zprávy

Svého oblíbeného učitele mohou školáci nominovat do konce roku
Vysočina – Ještě zhruba tři týdny mají aktivní školáci nejen z Vysočiny čas na to přihlásit do již tradiční ankety Zlatý Ámos své oblíbené učitele a učitelky. Zatím žádného kandidáta nemá v letošním 26. ročníku soutěže Kraj Vysočina spolu s Karlovarským a Olomouckým krajem. „I přes to, že teď máme nějakých 22 nominací, tak je o letošní anketu Zlatý Ámos větší zájem, než v loňském roce. Pravidelně nám největší množství přihlášek přichází na konci roku. Je tedy dost možné, že nám právě z těchto koutů republiky ještě nějaká nominace přijde,“ přemítal zakladatel ankety a její ředitel Slávek Hrzal.
Třebíčský deník - Zprávy

Jedinečná akce Česko zpívá koledy je tu. Zpěvníky seženete právě dnes
Už dnes 11. prosince se ty nejkrásnější vánoční melodie rozeznějí na více než 900 místech napříč Českem i zahraničím. Koná se již devátý ročník oblíbené akce Deníku Česko zpívá koledy. Připojit se můžete i vy. Startujeme dnes v 18 hodin. Ve vašem středečním regionálním Deníku najdete zpěvník s koledami, které se ve stejný čas ponesou celou zemí.
Třebíčský deník - Zprávy

Na tichého střelce se nelze připravit, říká psycholog. Jak se tedy zachovat?
Na situaci, která nastala v ostravské nemocnici s tzv. tichým střelcem se nelze připravit, uvádí bývalý policejní psycholog Josef Kovářík.
Třebíčský deník - Zprávy

Analýza má říct, jak vyřešit parkování v Třebíči
Třebíč – Třebíčští radní si nechávají vypracovat analýzu parkování ve městě. Vypracováním studie pověřili pražskou firmu SmartPlan a očekávají od ní i návrhy, jak systém parkování ve městě vylepšit.
Třebíčský deník - Zprávy

Vraždící střelci v Česku. Tragédie v Ostravě není první masovou popravou
Událost, k níž došlo v úterý ráno ve Fakultní nemocnici Ostrava, není bohužel první střelbou po lidech, k níž během posledních let v České republice došlo. Přinášíme přehled některých známých případů z minulosti.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Biskoupky

Biskoupky 40, 664 91
telefon: 546 435 041, 724 185 911
email: obec@biskoupky.cz
podatelna: podatelna@biskoupky.cz
datová schránka: c96asze

Úřední hodiny:
Po 17:00-19:00

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ:
obr ZOBRAZENÍ:
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci
WAP (info)
RSS kanál
obr NAPOSLEDY VLOŽENO:
OZV - používání zábavní p..
OZV - poplatek ze psů..
OZV - poplatek za komunál..
Obecně závazná vyhláška -..
MZE-Opatření obecné povah..
HLÁŠENÍ 04.12.2019..
Obec-pozvánka na veřené z..
Mikroregion - akce prosin..
Mikroregion- pozvánka na ..
HLÁŠENÍ 29.11.2019..
Mikroregion-oznámení o vy..
Obec . Návrh rozpočtu na ..
Pozvánka na rozsvícení vá..
Mikroregion-Návrh středně..
Mikroregion-Návrh rozpočt..
obr AKUALITY (NEJNOVĚJŠÍ):
JE Dukovany - informace..
Poděkování JMK..
JE Dukovany - informace...
SVČ - akce na červen 2019..
Akce SVČ Ivančioce - květ..
Mikroregion - zpravodaj..
SVČ Ivančice - akce duben..
Poděkování..
Smuteční oznámení..
Hejtman Jihomoravského kr..
Letní tábory - volná míst..
Ceny materiálu vodovodníc..
Publicita- oprava kříže..
FÚ - oznámení - daň z nem..
Adventní čas v Mohelně - ..
obr HLÁŠENÍ (NEJNOVĚJŠÍ):
HLÁŠENÍ 04.12.2019..
HLÁŠENÍ 29.11.2019..
HLÁŠENÍ 20.11.2019..
HLÁŠENÍ 06.11.2019..
HLÁŠENÍ 01.11.2019..
HLÁŠENÍ 31.10.2019..
HLÁŠENÍ 21.10.2019..
HLÁŠENÍ 14.10.2019..
HLÁŠENÍ 07.10.2019..
HLÁŠENÍ 02.10.2019..
HLÁŠENÍ 30.09.2019..
HLÁŠENÍ 24.09.2019..
HLÁŠENÍ 09.09.2019..
HLÁŠENÍ 06.09.2019..
HLÁŠENÍ 02.09.2019..
obr ANKETA:
Jaké místo v obci se vám líbí nejvíce?

Biskoupské kopce
Počet hlasů: 2461
Údolí řeky Jihlavy
Počet hlasů: 1574
Čarodějnický dvůr
Počet hlasů: 3490
Škola V. Nezvala
Počet hlasů: 1552
Zřícenina hradu Templštýn
Počet hlasů: 1500

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ:
Dětský den Nová Ves
obr V sobotu 1.6.2013 pořádá Nová Ves v 10:00 hod. dětský den. Bude zde skákací hrad, soutěže, zemědělská technika, koňský povoz, jízda na traktoru a další atrakce. Pořadatelé srdečně zvou...
obr Odkazy
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Obec Senorady
Město Oslavany
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr RSS KANÁL
Pomocí čteček RSS kanálů můžete číst i aktuality z naší obce. Odkaz na validovaný RSS 2.0 kanál:

RSS kanál

obr ODKAZY

cez

cez

obr GIS BISKOUPKY

gis

©2008-2019 Obec Biskoupky. Publikační systém a webdesign ©2008-2019 Miroslav Patočka