Obec Biskoupky
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Vyhlášky Formuláře
Doporučujeme: Stěhováni OÚ Historie Krajinné prvky Pojihlaví Rezervace Život V.N. Dílo V.N. Král a vosa
Ostatní: GIS RSS kanál WAP verze e-Rádce REGiONY Srážky Mapa webu Nezval SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Volby
Projekty
Ostatní
obr PLÁNY
Územní plán
Povodňový plán
Kanalizace
Vodovod
Plyn
Pasporty
obr OKOLÍ
Řeka Jihlava
Templštýn
Rezervace
Fotografie
obr V.NEZVAL
Život
Dílo
Ostatní
obr HISTORIE
Historie
Mapy
Kronika
Arch. fota
obr KNIHOVNA
Informace
Nové knihy
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
obr AKCE
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
obr AKTUALITY
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
obr HLÁŠENÍ
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr APLIKACE
e-Rádce Panorama
obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Senorady
Jižní Mor.
Vysočina
Brno
Třebíč
Vysočina
Diecéze

obr TECHNICKÉ

Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb

obr ODKAZY

ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady

Mrkvance v Polné? Babička vítězí a hrdé vnučky si natáčí velký úspěch na mobily
/VIDEO/ Ten nejchutnější mrkvánek upekla Vladislava, hlásí na pódiu moderátorka Helena Dvořáková a trojice děvčat zpozorní. Tak se přeci jmenuje jejich babička, která se do soutěže také zapojila. „Ty vole,“ vykřikne jedna z nich potom, co po krátké pauze zazní příjmení Repaská. Babička opravdu vítězí a hrdé vnučky si natáčí velký úspěch na mobily.
Třebíčský deník - Zprávy

Psí psycholog z Vysočiny pomáhá zvířatům v depresích. Víme jak to dělá
/FOTO/ Cítí radost, smutek, náklonnost, bolest i depresi stejně jako lidé. Jenže na rozdíl od lidí si o tom nemohou čtyřnozí mazlíčci s nikým popovídat. A právě od toho mají Vojtěcha Maurera, psího psychologa, který jim pomáhá v těžkých chvílích a s převýchovou. Výcviku psů se věnuje od dětství. Zabývat se problémovým chováním psů a jeho odstraňováním začal před jednadvaceti lety.
Třebíčský deník - Zprávy

Aktovka dva tisíce, penál pět set. Rodiče na Třebíčsku přemýšlí, co dát školákům
Zatímco budoucí prvňáčci se nemohou dočkat, ti starší by naopak nejraději zastavili čas. A s nimi i jejich rodiče. Začátek školního roku se totiž čím dál více podepisuje na rodinných rozpočtech.
Třebíčský deník - Zprávy

FOTO: Před dvaceti lety v Třebíči kulminovaly povodně, pomohly vakové jezy
Přesně před dvaceti lety, 13. a 14. srpna 2002, začala v Třebíči po druhé vlně vydatných dešťů stoupat řeka Jihlava. Lidé si rozběsněnou řeku fotografovali – a protože v té době začínal digitální věk umožňující pořídit obrovské množství snímků, byla tato povodeň jednou z prvních dokonale zachycených obrazem.
Třebíčský deník - Zprávy

Inspirativní čtení na léto. Pět knih, které byste neměli o dovolené minout
Léto se zlomilo do druhé půlky, dovolené a výlety ale pro mnohé z nás nekončí. Pokud jste už znaveni mořem, sluncem, túrami, festivaly, koncerty či letními kiny, možná vám přijde vhod strávit nějaký čas jen tak ve stínu stromů a s dobrou knihou v ruce. Tady je pět tipů, které vás nebo vaše děti třeba osloví.
Třebíčský deník - Zprávy

Vzkvétající Númenor. Fotky ze seriálu Prsteny moci odhalují dosud neviděnou říši
Jak oživit svět, který mnozí znají, ale nikdo jej neviděl? Touto otázkou se zabývali tvůrci mytologického eposu The Lord of the Rings: The Rings of Power neboli Pán prstenů: Prsteny moci, jehož premiéra se odehraje na streamovací platformě Amazon Prime Video 2. září.
Třebíčský deník - Zprávy

Ceny benzinu klesají: podívejte se, kde na Vysočině už začínají trojkou
Auta ve frontách pomalu popojíždějí směrem k pumpě. Lidé se střídají u tankovacích pistolí jako na běžícím páse. Na benzinové pumpě Tank ONO stojí auta doslova fronty na nejlevnější benzin v okolí. Ten se zde prodává za třicet sedm devadesát. „Když jedu přes Jihlavu tak vždycky tankuji tady. Benzín je tu vždycky nejlevnější. A tahle cena je krásná, nedivím se, že je tu teď fronta,“ řekl Dalibor Máca.
Třebíčský deník - Zprávy

Opilá žena z Třebíče chtěla skočit z okna. Skončila na záchytce
Vyhrožovala že skočí. Ženě, která hrozila sebevraždou policisté naměřili téměř tři promile alkoholu.
Třebíčský deník - Zprávy

Charita v Třebíči stále pomáhá Ukrajincům, občas jde i o zapeklité případy
Třebíčská charita stále pomáhá ukrajinským uprchlíkům. Denně se na její koordinátorku Pavlínu Kovářovou obrací kolem deseti lidí. Jejich prosby o pomoc jsou velice různorodé.
Třebíčský deník - Zprávy

Zdražení jízdného na Vysočině: dalo se to čekat, říkají lidé
Lidé na Vysočině si od příštího roku připlatí za regionální dopravu. Jízdné ve vlacích a autobusech totiž vzroste až o patnáct procent. Opozice krok kritizuje, lidé zdražení očekávali.
Třebíčský deník - Zprávy

Smrt hasičského náčelníka z Třebíče zůstane asi navždy záhadou
Člověk, v jehož stopách kráčejí tisíce dnešních dobrovolných hasičů. Ale také člověk, který zemřel podivnou smrtí, po níž nenalezl ještě dlouho klid. Titus Krška, který položil základy dobrovolných hasičských sborů po celé Moravě, přišel na svět přesně před 180 lety, 12. srpna 1842.
Třebíčský deník - Zprávy

Podzim na Nově: Pět hraných seriálů, nový MasterChef i návrat legend
Televize Nova představila své podzimní programové schéma. Jeho součástí bude seriál Policie Modrava, který vyvrcholí novými díly a závěrečnou řadou. Druhou sérií bude pokračovat i hit loňského podzimu, seriál Pan profesor s Vojtěchem Dykem, nové případy budou řešit v jednom z nejsledovanějších krimi seriálů posledních let Specialisté.
Třebíčský deník - Zprávy

Hasiči z Vysočiny pomáhali s požárem v Hřensku. Zdolávali náročný terén
/FOTO, VIDEO/ V neděli, sedmého srpna odjelo šest členů zásahové jednotky s odřadem vysočinských hasičů do Hřenska na pomoc s rozsáhlým lesním požárem. V Hřensku pomáhali celkem tři dny.
Třebíčský deník - Zprávy

Zámecký park se vrátí do rytířských časů. Vzplane dvanáctá Jemnická bitva
Jemnice se v pátek 12. a v sobotu 13. srpna vrátí do středověku. Areál zámeckého parku se stane svědkem dvanáctého ročníku tradiční Jemnické bitvy. Stateční rytíři, sličné dámy a hrdinské bitvy. To vše si pro návštěvníky připravilo Společenstvo meče a ohně Novus Origo z Polné. Lidé se mohou těšit také na dobové tržiště nebo dobový kolotoč.
Třebíčský deník - Zprávy

Unikát ve Valečově: o závlahu a hnojení pole se stará dron. Podívejte se
/VIDEO/ Kovový čmelák dokáže během krátké doby obletět celé pole. Udělá snímky, ze kterých má pěstitel jasno, kde spustit zavlažovací systém. Vyzkoušeli to ve čtvrtek ve Valečově.
Třebíčský deník - Zprávy

První ročník sportovního kempu v Meziříčí slaví úspěch. Podívejte se
/FOTO/ Ve Velkém Meziříčí se toto léto koná první ročník příměstského sportovního kempu. „Organizátoři a trenéři, mezi nimiž nechybí také známí olympionici, si kladou za cíl vybudovat v dětech lásku ke sportu bez ohledu na to, zda se mu budou v životě věnovat profesionálně či nikoliv,“ sdělila Zuzana Najtová, z tiskového úseku velkomeziříčské radnice.
Třebíčský deník - Zprávy

Keře u Dukovan v ohrožení: líhnou se žraví zavíječi. Stěžejní je rychlý zásah
/FOTO/ Postrach zahradníků v těchto dnech vylézá z kukel a chystá se nenávratně zničit keře buxusů zvaných také zimostráz či krušpánek. Jde o zavíječe – druh malého motýla. Zkušenosti s ním mají na řadě míst jižní Moravy. „Pokud jeho housenky nepostříkáte hned, má rostlina do podzimu malou šanci na obnovu,“ varují odborníci z Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu v Brně.
Třebíčský deník - Zprávy

Okříšky využijí odpadní teplo, bude vyhřívat zámek
/FOTO/ Až se zima zeptá, v Okříškách na Třebíčsku ji přivítají s úsměvem. Od září totiž budou bývalý zámek, ve kterém sídlí úřad městyse a pečovatelský dům, vytápět teplem z nedaleké bioplynové stanice.
Třebíčský deník - Zprávy

Dostatek práce a slušné výdělky? Nejlépe na tom jsou na Plzeňsku, ukázal výzkum
Inflace se vyšplhala do rekordních výšin, bydlení, energie i potraviny jsou drahé jako nikdy předtím. Na tyto současné těžkosti jsou nejlépe připraveni obyvatelé Plzeňského kraje. Region totiž v letošním ročníku výzkumu Místo pro život zvítězil v kategorii Práce.
Třebíčský deník - Zprávy

Další kontroly táborů na Vysočině: hygienici narazili na neočkované děti
Děti bez řádného očkování. Na ty tentokrát narazili pracovníci hygienické stanice při pravidelných kontrolách na táborech napříč Vysočinou. A z dvaceti míst, které hygiena naposledy poctila návštěvou se tento problém objevil hned na čtvrtině z nich.
Třebíčský deník - Zprávy

V Třebíči se opět představili korejští dobrovolníci. Podívejte se
/FOTO, VIDEO/ Vějíře, taekwondo, K-pop. První dvě slova člověk zná, u toho třetího už asi tápe. A co třeba hanbok? To už je opravdu pro znalce. Znalce korejské kultury, která se dnes představila v třebíčském komunitním centru Moravia. Z Jižní Koreje sem opět přiletěli dobrovolníci, kteří pomáhali v charitativních organizacích.
Třebíčský deník - Zprávy

Horké léto? Jihlavské metro nabízí příjemný chládek, podívejte se
Podzemní chodby ze čtrnáctého století zná snad každý, naopak málokdo ví o technické stavbě, která vede ještě hlouběji pod krajským městem Vysočiny. Jsou to jihlavské kolektory.
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíč opraví zimní stadion, bude to stát přes půl miliardy
O další krok se posunula chystaná oprava zimního stadionu v Třebíči. Město totiž vyhlásilo veřejnou zakázku na jeho revitalizaci.
Třebíčský deník - Zprávy

Po práci cvičily, teď chtějí roztančit tisíce lidí. Padne v Třebíči rekord?
/FOTO/ Začalo to nenápadně, ale nakonec z toho možná bude i český rekord. Několik pracovnic třebíčské radnice si po práci chodilo zacvičit. Cvičení v jejich podání byl hlavně tanec – a protože je hodně bavil, řekly si, že osloví další podobné nadšence.
Třebíčský deník - Zprávy

Číchov a velká voda roku 2002: Pro místní něco zcela normálního
/FOTO, VIDEO/ Povodně v roce 2002 zasáhly nejen Čechy, ale i část Vysočiny. Řeka vystoupala z břehů také v Číchově na Třebíčsku. Místní jsou ale vůči velké vodě otrlí.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Biskoupky

Biskoupky 40, 664 91
telefon: 546 435 041, 724 185 911
email: obec@biskoupky.cz
podatelna: podatelna@biskoupky.cz
datová schránka: c96asze

Úřední hodiny:
Po 17:00-19:00

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ:
obr ZOBRAZENÍ:
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci
WAP (info)
RSS kanál
obr NAPOSLEDY VLOŽENO:
Rekonstrukce ulice "..
eg-d-oznámení o přerušení..
Rekonstrukce ulice "..
HLÁŠENÍ 08.08.2022..
Divadelní kroužek při SDH..
Stanovení minimálního poč..
HLÁŠENÍ 25.07.2022..
HLÁŠENÍ 19.07.2022..
SVaK - Oznámení o zveřejn..
Závěrečný účet obce za ro..
HLÁŠENÍ 07.07.2022..
Pozvánka -Třebíčská celta..
JE Dukovany - výměna roto..
MV - včasné vyřízení osob..
HLÁŠENÍ 27.06.2022..
obr AKUALITY (NEJNOVĚJŠÍ):
eg-d-oznámení o přerušení..
Rekonstrukce ulice "..
Divadelní kroužek při SDH..
Pozvánka -Třebíčská celta..
JE Dukovany - výměna roto..
MV - včasné vyřízení osob..
eg.d - zrušení oznámení o..
Informace Českého telekom..
eg.d - Oznámení o přeruše..
Mikroregion - akce květen..
SVČ - akce květen 2022..
Muzeum rekordů Pelhřimov ..
Mikroregion - akce březen..
KIS Oslavany - nabídka mu..
Ostatky v Biskoupkách 202..
obr HLÁŠENÍ (NEJNOVĚJŠÍ):
HLÁŠENÍ 08.08.2022..
HLÁŠENÍ 25.07.2022..
HLÁŠENÍ 19.07.2022..
HLÁŠENÍ 07.07.2022..
HLÁŠENÍ 27.06.2022..
HLÁŠENÍ 20.06.2022..
HLÁŠENÍ 30.05.2022..
HLÁŠENÍ 18.05.2022..
HLÁŠENÍ 16.05.2022..
HLÁŠENÍ 09.05.2022..
HLÁŠENÍ 02.05.2022..
HLÁŠENÍ 25.04.2022..
HLÁŠENÍ 19.04.2022..
HLÁŠENÍ 11.04.2022..
HLÁŠENÍ 04.04.2022..
obr ANKETA:
Jaké místo v obci se vám líbí nejvíce?

Biskoupské kopce
Počet hlasů: 5999
Údolí řeky Jihlavy
Počet hlasů: 4815
Čarodějnický dvůr
Počet hlasů: 6737
Škola V. Nezvala
Počet hlasů: 4846
Zřícenina hradu Templštýn
Počet hlasů: 5018

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ:
Dětský den Nová Ves
obr V sobotu 1.6.2013 pořádá Nová Ves v 10:00 hod. dětský den. Bude zde skákací hrad, soutěže, zemědělská technika, koňský povoz, jízda na traktoru a další atrakce. Pořadatelé srdečně zvou...
obr Odkazy
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Obec Senorady
Město Oslavany
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr RSS KANÁL
Pomocí čteček RSS kanálů můžete číst i aktuality z naší obce. Odkaz na validovaný RSS 2.0 kanál:

RSS kanál

obr ODKAZY

cez

cez

obr GIS BISKOUPKY

gis

©2008-2022 Obec Biskoupky. Publikační systém a webdesign ©2008-2022 Miroslav Patočka