Obec Biskoupky
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Vyhlášky Formuláře
Doporučujeme: Stěhováni OÚ Historie Krajinné prvky Pojihlaví Rezervace Život V.N. Dílo V.N. Král a vosa
Ostatní: GIS RSS kanál WAP verze e-Rádce REGiONY Srážky Mapa webu Nezval SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Volby
Projekty
Ostatní
obr PLÁNY
Územní plán
Povodňový plán
Kanalizace
Vodovod
Plyn
Pasporty
obr OKOLÍ
Řeka Jihlava
Templštýn
Rezervace
Fotografie
obr V.NEZVAL
Život
Dílo
Ostatní
obr HISTORIE
Historie
Mapy
Kronika
Arch. fota
obr KNIHOVNA
Informace
Nové knihy
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
obr AKCE
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr AKTUALITY
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr HLÁŠENÍ
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr APLIKACE
e-Rádce Panorama
obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Senorady
Jižní Mor.
Vysočina
Brno
Třebíč
Vysočina
Diecéze

obr TECHNICKÉ

Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb

obr ODKAZY

ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady

Nejrychleji v republice: Třetina lidí z Vysočiny je proočkovaná
/GRAFY/ Nejrychleji z celé republiky a vysoce efektivně probíhá očkování proti onemocnění Covid-19 na Vysočině. Kraj je navíc dlouhodobě na prvních místech v proočkovanosti dodaných vakcín přepočítaných na počet obyvatel. „Jsem ráda, že Vysočina se na očkování připravila a má největší proočkovanost. Celkově si ale myslím, že očkování mělo začít v celé republice dříve. Já mám první dávku a na druhou jdu 7. června. Manžela jsem registrovala dnes,“ řekla učitelka Irena Dandová z Bořetína na Pelhřimovsku.
Třebíčský deník - Zprávy

Vojáci z Náměště dokončili autoškolu. Letiště má i vlastní cvičiště s překážkami
Sedm členů posádky vrtulníkové základny v Náměšti nad Oslavou dokončilo vojenskou autoškolu. Dvoutýdenní kurz byl zaměřený na rozšíření řidičských znalostí, dovedností a návyků se zaměřením na bezpečnou jízdu a také na znalost právních předpisů v oblasti provozu na pozemních komunikacích.
Třebíčský deník - Zprávy

Vepřín blízko Vranovské pláže: Zlý sen. Bojíme se zápachu, bouří se ve Štítarech
Zlý sen s kvičením vepřů a zápachem v těsné blízkosti proslulé Vranovské pláže se v těchto dnech zdá tisícovkám turistů, chatařů a především obyvatelům Štítar na Znojemsku. Právě tam mají totiž vyrůst dvě velkokapacitní haly pro chov deseti tisíc prasat. Jen šest set padesát metrů od domů.
Třebíčský deník - Zprávy

Osmadvacetiletý muž utíkal před vězením. Policisté ho dohonili u Zvěrkovic
Osmadvacetiletý muž z Třebíčska se vyhýbal nástupu do vězení, kde si měl od začátku roku odpykávat svůj trest. Spravedlnosti ale neunikl, policisté ho dopadli v sobotu 15. května v podvečer u Zvěrkovic na Třebíčsku.
Třebíčský deník - Zprávy

Unikátní lávka typu Bailey Bridge z Třebíče nezmizí, radnice hledá nové místo
Najít nové vhodné umístění pro lávku ve stylu Baley Bridge si dala za cíl třebíčská radnice. Na současném místě nemůže zůstat, protože parametry nesplňuje současné protipovodňové požadavky.
Třebíčský deník - Zprávy

Převychovat domácí násilníky chce na Vysočině projekt Výtah
Muž mě málem zmrzačil, dostal podmínku. Rozvedla jsem se s ním, ale vyhrožuje, že dokud bude žít nedá pokoj, až mě zničí. Příběh který prožila paní Jana z Havlíčkova Brodu není ojedinělý. Takových osudů přibývá. Pomoc jak se dostat z bludného kruhu násilí, oběti i agresorovi nabízí projekt Výtah.
Třebíčský deník - Zprávy

K agresivnímu chování se na Vysočině nechá vyprovokovat nejvíce řidičů z Česka
Osm z deseti řidičů na Vysočině se nechá k agresivnímu chování za volantem vyprovokovat, což je nevíce z celé republiky. Velmi častým agresivním manévrem řidičů na Vysočině bývají takzvané myšky, tedy předjíždění na poslední chvíli. Někdy je dělá více než polovina řidičů v kraji, což je společně s řidiči na Liberecku nejhorší výsledek napříč všemi kraji.
Třebíčský deník - Zprávy

Zahrádky otevřely: první štamgasti přišli na Vysočině už v osm hodin ráno
Už jsem se nemohl dočkat. Těšil jsem se, až si sednu na jedno, prohlásil Libor Kubát z Havlíčkova Brodu. V pondělí se po půl roce otevřely zahrádky hospod a kaváren. Vše ale v režimu protiepidemických opatření.
Třebíčský deník - Zprávy

Dělá prý nejlepší holandskou omáčku k chřestu. Bártová ji vařila i hraběnce
Vyučila se původně kadeřnicí, když ale přišla o práci, začala vařit pro hraběnku Šternberkovou, provdanou za hraběte Hardegga. Eva Bártová z Hrabětic na Znojemsku se stala jejich oblíbenou kuchařkou, dlouhých dvaadvacet let.
Třebíčský deník - Zprávy

Předín: starý most padne k zemi v červnu. Nový bude v provozu v říjnu
Ředitelství silnic a dálnic už má jasno o tom, kdo provede demolici a následnou stavbu nového mostu, který v obci Předín překlenuje říčku Brtnici. Nový most vyjde na necelých 7,8 milionu korun.
Třebíčský deník - Zprávy

Obce se brání plánům na úložiště odpadu. Nejsme rovnoprávní při jednání, říkají
Správa úložišť radioaktivních odpadů v rámci výběru finální lokality chtěla vytvořit lokální pracovní skupiny, ve kterých by byli zástupci dotčených obcí. Ty ale se záměrem razantně nesouhlasí.
Třebíčský deník - Zprávy

Pivo i jídlo místy podraží. Restaurace na Vysočině se těší na hosty
Jsem rád, že se hospody konečně otevřou. Nesleduju, jestli podražily nebo ne. Pokud nebudou chtít padesát korun za pivo a na jídle si pochutnám, tak za takovou službu rád zaplatím. Neřeším to, řekl Jan Blecha ze Včelničky.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Letos poprvé: vyhlídkové jízdy historických vláčků lákají
Muzeum průmyslových železnic ve Zbýšově zahájilo sezónu vyhlídkovými jízdami historických vláčků.
Třebíčský deník - Zprávy

Roste přes osm století. Lípu v Praskolesích prý chrání tajemné síly
Pamatuje Přemyslovce, husity i obě světové války. Řeč je o více než osm set let staré lípě, která je dominantou návsi v Praskolesích, místní části Mrákotína na Jihlavsku. Patří tak k vůbec nejstarším a nejmohutnějším památným stromům v České republice. Tím však výčet toho, čím je jedinečná, nekončí.
Třebíčský deník - Zprávy

Karanténa v minulosti? Hrozily i popravy, říká historik
Tyfus, neštovice, mor, cholera, španělská a brazilská chřipka nebo SARS – to je jen část výčtu pandemií, které obrátily život naruby milionům lidí. Teď se k nim přidal covid.
Třebíčský deník - Zprávy

V parní peci z roku 1933 dodnes v Třebíči pečou chleba. Podívejte se
Na první pohled nenápadná vrata ukrývají unikát. Původní Weberovo pekařství, které v Třebíči fungovalo už od čtyřicátých let dvacátého století. Po krátké přestávce se sem vrátila i tradiční řemeslná výroba. Pekař Tomáš Vyroubal zde začal péct svůj Chléb z Třebíče.
Třebíčský deník - Zprávy

Covidu navzdory: památky, Vodní ráj i ZOO lákaly loni tisíce lidí
Je za námi rok poznamenaný pandemií koronaviru a nejrůznějších protiepidemických opatření. Přesto ale lidé měli možnost navštívit nejrůznější turistické cíle na Vysočině. Nejvíce lákala Zoologická zahrada v Jihlavě, která i přes omezení přivítala téměř 222 tisíc návštěvníků.
Třebíčský deník - Zprávy

Starosta Víru dostal pokutu. Za koupání v přehradě
Přehrada u obce Vír se může pochlubit nejen dávnou historií, ale také tou novodobou. Starosta Víru totiž po několik let bojoval o to, aby bylo v přehradě povoleno koupání. Alespoň občasné.
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíč: Sportovní bude bezpečnější. Pro chodce a cyklisty
Třebíčská radnice přišla na jaře s projektem, který má zlepšit dopravní možnosti cyklistů ve městě. Zároveň by se díky projektu měli jezdci cítit i bezpečněji. Jedním z bodů tohoto plánu bylo i vybudování nové stezky pro chodce a cyklisty na ulici Sportovní.
Třebíčský deník - Zprávy

VIDEO: Co skrývá pod hladinou Vírská přehrada? I pozůstatky staré betonárky
Ta se nikdy neokouká, uvedl na adresu Vírské přehrady Rostislav Kubík z Bystřice nad Pernštejnem. Nejen pro Bystřické se stalo toto vodní dílo častým cílem. Míří tam také ti, kteří se chtějí podívat na evropský unikát - Chudobínskou borovici. Jedinečný solitér se stal nejprve nejkrásnějším stromem v České republice a následně i Evropským stromem roku.
Třebíčský deník - Zprávy

FOTO: Hasiči z Dukovan mají nové auto, pomůže při zásazích v okolí elektrárny
Nové hasičské auto, určené pro prvotní zásah v Jaderné elektrárně Dukovany a v blízkém okolí získala elektrárenští hasiči. Nový zásahový vůz je vybavený potřebou technikou pro zásahy při požárech, dopravních nehodách, technických zásazích nebo pro poskytnutí předlékařské první pomoci. Auto má hodnotu více než sedm milionů korun.
Třebíčský deník - Zprávy

Krátkodobý výpadek pitné vody na Vysočině: Pomohou propojené soustavy
/ANKETA/ Problém s nedostatkem pitné vody v konkrétní oblasti se může vyskytnout v období sucha. Krátkodobý výpadek umožní nahradit propojené soustavy vodou z jiného regionu. Cílem Jihomoravského kraje je proto pospojovat vodárenské soustavy na jihu Moravy. „Například Vírský vodovod s Břeclaví nebo Vyškovem,“ nastínil krajský radní Vladimír Šmerda.
Třebíčský deník - Zprávy

Úložiště i nový blok. Kraj jednal na jaderné elektrárně v Dukovanech
Hejtman Vítězslav Schrek v doprovodu náměstkyně Hany Hajnové navštívili Jadernou elektrárnu Dukovany. Společně jednali s vedením elektrárny a přítomná byla i předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová. Hlavními tématy byla především budoucnost energetiky, nový jaderný zdroj v Dukovanech a energetická soběstačnost.
Třebíčský deník - Zprávy

FOTO: Zmoklá krása na Vysočině. Sotva se květy rozvinuly do krásy, začalo pršet
Jarní květy na Vysočině si zvláště ve vyšších polohách zatím moc slunečních paprsků neužily. Sotva se poupata rozvinula do celé své krásy, začalo pršet. Dešťové kapky dokonale pokryly hebké okvětní lístky a pomalu stékají dolů na zem.
Třebíčský deník - Zprávy

Brutální útok v Třebíči: mladík bodl přítelkyni nožem s dlouhou čepelí
Teprve jednadvacetiletý mladík z Třebíče skončil ve vazbě poté, co v jednom z bytů napadl svou stejně starou přítelkyni. Do břicha jí vrazil kuchyňský nůž. Dívka se musela v nemocnici podrobit operaci. Po brutálním útoku málem vykrvácela.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Biskoupky

Biskoupky 40, 664 91
telefon: 546 435 041, 724 185 911
email: obec@biskoupky.cz
podatelna: podatelna@biskoupky.cz
datová schránka: c96asze

Úřední hodiny:
Po 17:00-19:00

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ:
obr ZOBRAZENÍ:
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci
WAP (info)
RSS kanál
obr NAPOSLEDY VLOŽENO:
HLÁŠENÍ 17.05.2021..
Návrh závěrečného účtu ob..
Rozpočtové opatření č. 2 ..
HLÁŠENÍ 10.05.2021..
Mikroregion - cyklovyjižď..
HLÁŠENÍ 03.05.2021..
ZŠ a MŠ Nová Ves - zápis ..
eg.d - Oznámení o přeruše..
FÚ - veřejná vyhláška..
Mikroregion-nabídka zájez..
JE Dukovany - nová ovocná..
Rozpočtové opatření č. 1 ..
Pozvánka na veřejné zased..
HLÁŠENÍ 19.04.2021..
ĆEZ JE Dukovany-pozvánka ..
obr AKUALITY (NEJNOVĚJŠÍ):
Mikroregion - cyklovyjižď..
eg.d - Oznámení o přeruše..
Mikroregion-nabídka zájez..
JE Dukovany - nová ovocná..
ĆEZ JE Dukovany-pozvánka ..
Smuteční oznámení Pecha..
Smuteční oznámení Špiříko..
JMK- strategie očkování..
JE Dukovany - generační o..
Mimořádné opatření nošení..
Smuteční oznámení..
Obec-přehled příjmů a výd..
Mikroregion - nabídka prá..
JMK-Plošné očkování pro s..
FÚ - informace a pomoc - ..
obr HLÁŠENÍ (NEJNOVĚJŠÍ):
HLÁŠENÍ 17.05.2021..
HLÁŠENÍ 10.05.2021..
HLÁŠENÍ 03.05.2021..
HLÁŠENÍ 19.04.2021..
HLÁŠENÍ 09.04.2021..
HLÁŠENÍ 01.03.2021..
HLÁŠENÍ 18.01.2021..
HLÁŠENÍ 14.12.2020..
HLÁŠENÍ 30.11.2020..
HLÁŠENÍ 09.11.2020..
HLÁŠENÍ 26.10.2020..
HLÁŠENÍ 19.10.2020..
HLÁŠENÍ 25.09.2020..
HLÁŠENÍ 24.09.2020..
HLÁŠENÍ 21.09.2020..
obr ANKETA:
Jaké místo v obci se vám líbí nejvíce?

Biskoupské kopce
Počet hlasů: 3937
Údolí řeky Jihlavy
Počet hlasů: 2847
Čarodějnický dvůr
Počet hlasů: 4672
Škola V. Nezvala
Počet hlasů: 2860
Zřícenina hradu Templštýn
Počet hlasů: 2886

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ:
Dětský den Nová Ves
obr V sobotu 1.6.2013 pořádá Nová Ves v 10:00 hod. dětský den. Bude zde skákací hrad, soutěže, zemědělská technika, koňský povoz, jízda na traktoru a další atrakce. Pořadatelé srdečně zvou...
obr Odkazy
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Obec Senorady
Město Oslavany
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr RSS KANÁL
Pomocí čteček RSS kanálů můžete číst i aktuality z naší obce. Odkaz na validovaný RSS 2.0 kanál:

RSS kanál

obr ODKAZY

cez

cez

obr GIS BISKOUPKY

gis

©2008-2021 Obec Biskoupky. Publikační systém a webdesign ©2008-2021 Miroslav Patočka