Obec Biskoupky
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Vyhlášky Formuláře
Doporučujeme: Stěhováni OÚ Historie Krajinné prvky Pojihlaví Rezervace Život V.N. Dílo V.N. Král a vosa
Ostatní: GIS RSS kanál WAP verze e-Rádce REGiONY Srážky Mapa webu Nezval SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Volby
Projekty
Ostatní
obr PLÁNY
Územní plán
Povodňový plán
Kanalizace
Vodovod
Plyn
Pasporty
obr OKOLÍ
Řeka Jihlava
Templštýn
Rezervace
Fotografie
obr V.NEZVAL
Život
Dílo
Ostatní
obr HISTORIE
Historie
Mapy
Kronika
Arch. fota
obr KNIHOVNA
Informace
Nové knihy
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
obr AKCE
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
obr AKTUALITY
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
obr HLÁŠENÍ
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr APLIKACE
e-Rádce Panorama
obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Senorady
Jižní Mor.
Vysočina
Brno
Třebíč
Vysočina
Diecéze

obr TECHNICKÉ

Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb

obr ODKAZY

ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady

Táňa Horáková z Vysočiny: Vášnivou čtenářskou jsem byla až na studiích
Táňa Horáková pracuje v Krajské knihovně v Havlíčkově Brodě jako vedoucí útvaru služeb. Čtenářské vášni propadla nejvíc na vysoké škole. Tehdy četla snad všechno, co jí přišlo pod ruku.
Třebíčský deník - Zprávy

Hasiče na Vysočině potrápil silný vítr. Lámal stromy
/FOTO/ Bouřka a silný vítr zasáhly v pátek 31. března navečer Vysočinu. Hasiči se nejčastěji museli vypořádat s popadanými stromy na silnicích Žďárska a Havlíčkobrodska.
Třebíčský deník - Zprávy

Čtenáři trhají v krajské knihovně v Brodě rekordy. Sáblíková četla Hypnotizéra
/VIDEO, INFOGRAFIKA/ Posedět v čítárně i moderní kavárně mohou čtenáři i bez průkazky. V létě otevře knihovna i čítárnu na terase. S půjčováním knih už žádná knihovna nevystačí. In in jsou kulturní akce a vzdělávací programy
Třebíčský deník - Zprávy

Soud snížil tresty drogovým dealerům z Velkého Meziříčí
Téměř o polovinu snížil Krajský soud v Brně nepodmíněné tresty drogovému dealerovi z Velkého Meziříčí Davidu Burešovi a jeho kumpánovi Jiřímu Klementovi. Zatímco loni v listopadu dostal Bureš u téhož soudu devět let a Klement osm, v pátek 31. března jim brněnský soud vyměřil nové tresty.
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíčský starosta: Budeme chtít po poště vysvětlení, chceme znát důvody
/ROZHOVOR/ Česká pošta oznámila zrušení asi tří set poboček po celé republice. Mezi nimi jsou i dvě v Třebíči. Třebíčský starosta Pavel Pacal se tu zprávu dozvěděl z médií. „Rozhodně tu zprávu nevítáme a budeme chtít po České poště schůzku, aby nám její zástupci řekli, jak budou poštovní služby zajišťovat do budoucna,“ říká Pacal.
Třebíčský deník - Zprávy

Pro balík do centra. Česká pošta zruší pobočky v Třebíči a jednu v Budějovicích
Hned dvě pobočky zruší Česká pošta v Třebíči, jednu navíc i v Moravských Budějovicích. Nejen pro klienty poboček, ale i pro ženy za přepážkou bylo toto oznámení překvapením. Ani starostům se tyto zeštíhlující kroky příliš nelíbí.
Třebíčský deník - Zprávy

Zátah na parkující kamiony na vysočinské D1: policisté rozdali přes třicet pokut
/FOTO/ Parkující kamiony na místech, kde to ohrožuje ostatní řidiče. To je každodenní obrázek na dálnici D1 na Vysočině. Při páteční ranní akci policisté rozdali čtyřiatřicet pokut.
Třebíčský deník - Zprávy

ANKETA: Proč je dobré číst knížky i dnes? Spisovatelé prozrazují sedm důvodů
Sedm českých spisovatelů, s nimiž Deník spolupracuje, nabízí sedm důvodů, proč otevřít knihu a prožít jejím prostřednictvím neuvěřitelný příběh či obohatit mysl. V rámci speciálního vydání s podtitulkem Lidé, čtěte přinášíme jejich nápady a argumenty v sedmi drobných glosách. Po dočtení se postavte před knihovnu a najděte v ní ten kousek, který bude stát za to otevřít a dočíst.
Třebíčský deník - Zprávy

Seznam rušených poboček České pošty na Vysočině: na Třebíčsku skončí hned tři
/SEZNAM MÍST/ O stovky poboček méně v České republice, devět na Vysočině. Takový plán v pátek 31. března schválila vláda jako součást transformace ztrátové České pošty. Deník získal seznam poboček a míst na Vysočině, které skončí. Podívejte se, kde pobočky zaniknou.
Třebíčský deník - Zprávy

Krádež brusky v třebíčské prodejně: policisté hledají muže z fotografie
Pomoc veřejnosti potřebují policisté při pátrání po zloději, který kradl v třebíčské prodejně v ulici Na Nivkách. Hledají muže z fotografie. Ten se v době krádeže v prodejně pohyboval a mohl by policistům dát důležité informace.
Třebíčský deník - Zprávy

Na Karlově náměstí v Třebíči bude stylové mobilní občerstvení
Třebíčané se mohou těšit na zajímavé zpestření Karlova náměstí. To po dlouhodobé rekonstrukci září od loňského podzimu novotou, přičemž nyní na jeho vnitřní plochu zamíří stylizované kiosky s občerstvením. Jsou známé hlavně z velkých měst, kde mají podobu například motorizovaných tříkolek či speciálně uzpůsobených jízdních kol. „Tato zařízení obohacují veřejné prostranství. Proto město vypisuje veřejnou soutěž o nejlepší návrh na jejich umístění a provozování,“ vysvětlil městský architekt Petr Ondráček.
Třebíčský deník - Zprávy

Sníh, déšť, bouřky i slunce. Aprílové počasí bude na Vysočině pokračovat
/VIDEO/ Smysl pro humor mívá nejen člověk, ale často i počasí. A dokazuje to také 1. duben. Označení aprílové počasí podle meteorologů toto období perfektně vystihuje. Letošek na Vysočině přitom pojmenování odpovídá ukázkově a bude tomu tak i o víkendu.
Třebíčský deník - Zprávy

Kdo jsou vaši knižní hrdinové? Vinnetou, Kája Mařík i kocour Mikeš
Vážení čtenáři, jsme rádi, že jste se nám pochlubili svými nejlepšími knižními kamarády. Hrdiny, kteří vás provází celý život. Děkujeme!
Třebíčský deník - Zprávy

Neobjevené skvosty Vysočiny. Pro jaké památky lidé v kraji hlasovali?
Poslední dobou turisty baví hledat neobjevená a málo navštěvovaná místa. Vysočina má takových míst hned několik. V letošním roce jsme vyhlásili krátkou anketu na téma Neobjevená místa Vysočiny, kterou jsme rozeslali mezi naše partnery, oblastní destinační společnosti a turistická informační centra. Dotazovaní měli možnost vybrat za sebe tři turistické cíle, které jsou neobjevené a současně mají kapacitu pojmout až trojnásobek současného počtu návštěvníků.
Třebíčský deník - Zprávy

Moravské Budějovice chtějí na kruhovém objezdu dominantu. Vytvoří ji studenti
/VIDEO/ Brána, znak města nebo jiný charakteristický symbol Moravských Budějovic by mohl stát na jediném tamním kruhovém objezdu. Studenti základní umělecké školy v Moravských Budějovicích nyní tvoří návrhy variant, které by mohly ozdobit jižní vjezd do města.
Třebíčský deník - Zprávy

Chtěl se zabít, ale zachránila ho láska k rybám. Ota Pavel měl své démony
Dukla mezi mrakodrapy, Smrt krásných srnců, Jak jsem potkal ryby. To je jen několik titulů, jejichž autorem je Ota Pavel. Po přečtení jeho knih, které jsou pohlazením po duši, byste jistě nehádali, že je napsal člověk těžce zkoušený osudem. Během 42 let, které mu byly na tomto světě vyměřeny, sice zažil radostné dětství s chytáním ryb a kariéru nadějného hokejisty, ale i rodinné utrpení spojené s válkou a onemocnění maniodepresivní psychózou. 31. března tomu bude 50 let ode dne, kdy spisovatel zemřel.
Třebíčský deník - Zprávy

Bijte se jak lvové o mříže! Natočte, jak recitujete a pošlete nám video
Naši milí milovníci knih, dubnový webový speciál jsme věnovali podpoře čtení v Česku a pojmenovali ho Lidé čtěte! Neodmyslitelnou součástí literatury je i poezie. Recitujete rádi? Píšete sami básničky? Pochlubte se a zašlete nám do redakce recitační video svoje, nebo svých dětí. 
Třebíčský deník - Zprávy

Start turistické sezony hradů a zámků na Vysočině: podívejte, co je nového
Desítky, ale i stovky milionů korun. Takové náklady si vyžádaly opravy památek na Vysočině a jižní Moravě v nedávné době. Některé se turistům otevírají po velmi dlouhé době, řada z nich přichází i s novinkami v podobě nových návštěvnických okruhů. Na jižní Moravě se tak lidé mohou těšit třeba na nové trasy v Lednici, Valticích či na Bítově, na Vysočině je čeká zcela opravený zámek v Telči či v Červené Řečici.
Třebíčský deník - Zprávy

VIDEO: Žaloba školy z Vysočiny na stát se u soudu zvrhla v hodinu matematiky
Žalobu žďárské základní školy Švermova na Ministerstvo spravedlnosti začal ve čtvrtek 30. března projednávat Okresní soud ve Žďáře nad Sázavou. Spor se týká vyplacení ušlé mzdy bývalé učitelce Haně Humpolíkové. Škole se nelíbí postoj Ústavního soudu, který po letech tahanic nečekaně rozhodl, že škola v pracovně právním vztahu k bývalé učitelce chybovala a musela jí zpětně vyplatit zhruba čtyři miliony korun. Tuto částku nyní škola požaduje po ministerstvu.
Třebíčský deník - Zprávy

Práce na vytížené křižovatce v Třebíči míří do další etapy. Začne v pondělí
/HARMONOGRAM PRACÍ/ Hluboké příkopy, rachotící bagr, tatrovka plná hlíny. Tak v současné době vypadají práce na třebíčském Podklášteří, v okolí křižovatky ulic 9. května, Račerovická, U Kuchyňky a U Obůrky. Vytížené ulice 9. května i Račerovická zatím zůstanou průjezdné. Komplikace přijdou v červnu.
Třebíčský deník - Zprávy

Tipy na víkend na Třebíčsku. V centru Třebíče bude živo, hotel láká na trh
Centrum historické Třebíče ožije víkendem, při kterém se památky znovu otevírají turistům. Hlavní sezona začíná v židovské čtvrti i v zámeckém areálu. Velikonoční fler jarmark bude na programu v hostelu Atom.
Třebíčský deník - Zprávy

Na dráhu z Budějovic do Jemnice se o Velikonocích opět vrátí vlaky
/JÍZDNÍ ŘÁD/ O velikonočních svátcích začne na železniční trati Moravské Budějovice – Jemnice opět jezdit v rámci turistického režimu historický vlak. Jezdit bude celkem šestasedmdesát dnů. Poslední výjezd historického vlaku řady M je objednán na 17. prosince.
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíčský jarmark lákal na domácí produkty. Přišly davy lidí
Poslední březnová sobota patřila na třebíčském Karlově náměstí první letošní velké akci. Konal se tu Třebíčský jarmark. Lidé si mohli koupit například sukulenty, produkty z levandule a také spoustu dobrot od bramboráků až k domácím sýrům.
Třebíčský deník - Zprávy

V Třebíči zlevňuje celoroční jízdné. Radnice chce lidi nahnat do autobusů
Jednorázové jízdenky podraží, zato ty dlouhodobé značně zlevní. Nový systém začne v Třebíči platit od 1. dubna. Město chce, aby lidé více jezdili autobusem.
Třebíčský deník - Zprávy

Kdo se zpozdí, má na Vysočině smůlu: levná velikonoční vejce jsou jen v akci
Kdo se zpozdí, má smůlu. Obchody nabízejí před velikonočními svátky levná vejce, ale jen po omezenou dobu. Pro vejce od farmářů jezdí zákazníci i desítky kilometrů, ale farmářů je málo a cena za vejce tomu odpovídá. Některé hospodyňky v Havlíčkově Brodě proto už teď obcházejí obchody a hledají, kde je možné nakoupit vajíčka za co nejnižší cenu.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Biskoupky

Biskoupky 40, 664 91
telefon: 546 435 041, 724 185 911
email: obec@biskoupky.cz
podatelna: podatelna@biskoupky.cz
datová schránka: c96asze

Úřední hodiny:
Po 17:00-19:00

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ:
obr ZOBRAZENÍ:
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci
WAP (info)
RSS kanál
obr NAPOSLEDY VLOŽENO:
Mikroregion - akce duben ..
Svoz nebezpečného odpadu..
Pozvánka na veřejné zased..
JE Dukovany - pozvánka na..
SVČ - akce duben 2023..
Záměr č. 2 2023 na pronáj..
Rozpočtové opatření č. 1 ..
Modrá linka - centrum pod..
SVS - leták Amp..
HLÁŠENÍ 13.03.2023..
HLÁŠENÍ 09.03.2023..
Pojďte třídit oleje s nám..
SVČ - příměstský tábor..
SVaK - Oznámení o zveřejn..
Mikroregion - akce březen..
obr AKUALITY (NEJNOVĚJŠÍ):
Mikroregion - akce duben ..
Svoz nebezpečného odpadu..
JE Dukovany - pozvánka na..
SVČ - akce duben 2023..
Modrá linka - centrum pod..
SVS - leták Amp..
Pojďte třídit oleje s nám..
SVČ - příměstský tábor..
Mikroregion - akce březen..
SVČ - akce březen 2023..
VS Rapotice - nabídka zam..
Mikroregion - Zájezd do S..
Aktuality z JE Dukovany..
Mikroregion - akce únor 2..
SVČ - akce únor 2023..
obr HLÁŠENÍ (NEJNOVĚJŠÍ):
HLÁŠENÍ 13.03.2023..
HLÁŠENÍ 09.03.2023..
HLÁŠENÍ 27.02.2023..
HLÁŠENÍ 13.02.2023..
HLÁŠENÍ 30.01.2023..
HLÁŠENÍ 16.01.2023..
HLÁŠENÍ 09.01.2023..
HLÁŠENÍ 05.01.2023..
HLÁŠENÍ 14.12.2022..
HLÁŠENÍ 30.12.2022..
HLÁŠENÍ 19.12.2022..
HLÁŠENÍ 07.12.2022..
HLÁŠENÍ 05.12.2022..
HLÁŠENÍ 21.11.2022..
HLÁŠENÍ 15.11.2022..
obr ANKETA:
Jaké místo v obci se vám líbí nejvíce?

Biskoupské kopce
Počet hlasů: 8417
Údolí řeky Jihlavy
Počet hlasů: 7116
Čarodějnický dvůr
Počet hlasů: 9125
Škola V. Nezvala
Počet hlasů: 7151
Zřícenina hradu Templštýn
Počet hlasů: 7548

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ:
Dětský den Nová Ves
obr V sobotu 1.6.2013 pořádá Nová Ves v 10:00 hod. dětský den. Bude zde skákací hrad, soutěže, zemědělská technika, koňský povoz, jízda na traktoru a další atrakce. Pořadatelé srdečně zvou...
obr Odkazy
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Obec Senorady
Město Oslavany
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr RSS KANÁL
Pomocí čteček RSS kanálů můžete číst i aktuality z naší obce. Odkaz na validovaný RSS 2.0 kanál:

RSS kanál

obr ODKAZY

cez

cez

obr GIS BISKOUPKY

gis

©2008-2023 Obec Biskoupky. Publikační systém a webdesign ©2008-2023 Miroslav Patočka